شیراز، بلوار امیرکبیر، بعد از پلیس راه بوشهر، امداد خودرو شیراز مهر
09170005750

یدک کش شیراز

یدک کش خودرو وسیله‌ای ویژه است که برای جابجایی و کشیدن خودروهای معیوب یا متوقف شده به کار می‌رود. این دستگاه عمدتاً یک جرثقیل برای بلند کردن و کشیدن خودرو دارد و به تعمیرکاران یا سرویس‌دهندگان برای انجام تعمیرات در محل یا انتقال خودرو به مکان مناسب برای تعمیرات کمک می‌کند . یدک کش‌ها به عنوان یک ابزار ایده‌آل در مواقع اضطراری و حوادث رانندگی به کار می‌روند . امداد خودرو شیراز با تیم حرفه ای و کار بلد آماده ی ارائه ی خدمات امداد خودرو، حمل خودرو و خودرو بر در شیراز و سایر شهرستان های استان فارس و حتی تمام نقاط کشور از جمله کفی خودرو بر و خودرو بر کفی به صورت شبانه روزی می باشد . پس دیگر نگران خرابی و حمل خودرو نباشید . یدک کش امداد شیراز با داشتن کادری مجرب و دستگاهای امدادی با بیمه بارنامه معتبر همه جا در کنار شماست . در صورتی که نیاز به خودرو بر پیدا کردید می توانید با شماره 09170005750 تماس حاصل نموده تا در اسرع وقت به امداد رسانی به شما عزیزان بپردازیم . پیشنهاد میکنم از یدک کش شیراز برای جابجایی خودرویتان استفاده کنید .

 

یدک کش شیراز

09170005750

 

دلایل مختلفی وجود دارد که شما ممکن است به یدک کش شیراز نیاز  داشته باشید، از جمله:

  1. خرابی‌های مکانیکی: زمانی که خودرو دچار مشکلات مکانیکی مثل خرابی موتور، باتری ضعیف، گیر کردن در میان راه یا تمام شدن سوخت می‌شود، نیاز به یدک کش برای انتقال آن به کارگاه یا مکان تعمیرات مطلوب است.
  2. حوادث و تصادفات: در صورت وقوع تصادف یا حادثه، ممکن است خودرو باید از محل حادثه به مکان مناسب برای تعمیر یا بازیابی کشانده شود تا خسارات اضافی جلوگیری شود.

 

 

یدک کش‌ شیراز با تعهد و تجهیزات مناسبی برای جلب و کشیدن خودروها ارائه می‌شوند و در مواقع اضطراری به حفظ ایمنی و بازیابی خودروها و مسافران آنها کمک می‌کنند هزینه خدمات خودروبر در شیراز با توجه به نوع ماشین حمل شونده، نوع ماشین حمل کننده، هزینه سوخت خودرو بر و هزینه بیمه نامه خودروی حمل شونده برآورد می شود. اطمینان داشته باشید که خدمات خودرو بر در امداد شیراز با مناسب ترین قیمت و همراه با بیمه و بارنامه رسمی به انجام می رسد. همانطور که می دانید یدک کش باعث می‌شود که خودروی شما به سرعت از جاده خارج شود و به محل مناسب منتقل شود . این کار باعث جلوگیری از احتمال بروز تصادفات بیشتر، آسیب به خودرو، یا سرقت قطعات آن می‌کند . یدک کش ممکن است هزینه کمتری نسبت به تعمیر خودرو در محل برای شما داشته باشد به همین دلیل یدک کش در شیراز در هزینه ها و زمان خود صرفه جویی کنید .

 

 تعمیرگاه یدک کش در شیراز

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های مراکز امداد خودرو،این است که مجهز به یدک کش‌های شبانه‌روزی به صورت آماده  و تعمیرکار یدک کش باشند که یکی از بهترین هایی که میتوانم بهتان پیشنهاد کنم تعمیرکار یدک کش در شیراز است. وجود مراکز امداد خودرو با توانایی ارائه خدمات در تمام ساعات شب و روز، باعث آرامش شما عزیزان می‌شود تا بتوانید با اطمینان به هر ساعتی از شبانه‌روز در جاده‌ها و مسیرهای شهری و برون شهری با خودرو شخصی خود حرکت کنید.تعمیرگاه یدک کش خودرو به عنوان یک مکان تخصصی، به تعمیر و خدمات نگهداری بر روی خودروهای یدک کش که متعلق به مالکان این نوع وسایل نقلیه هستند، می‌پردازد. این تعمیرگاه‌ها عموماً با تجهیزات و تخصص لازم برای تعمیر و نگهداری موتور، ترمزها، سیستم‌های الکتریکی و الکترونیکی، بدنه و دیگر اجزاء یدک کش‌ها تجهیز شده‌اند. امداد خودرو میتواند برای شما و خودرو شما بهترین دوست باشد. وقتی که خودرو شما با مشکل فنی مواجه میشود ، اکثر مردم دنبال یک مکانیک مجرب هست که با هزینه مناسب در فرصت مناسب به حل مشکل بپردازد.امداد خودرو شیراز با بهرمندی از مکانیک های مجرب و ممتاز امداد رسانی خودروها در سطح شهر شیرازدر دستور کار دارد در صورتی که خودروی شما سانحه دیده یا خراب شده یا مشکل بنیادی داشته باشد که در محل قابل تعمیر نباشد با هماهنگی با کارشناسان امداد خودرو شیراز جهت تعمیر به تعمیر گاه مجاز انتقال می دهند . در صورت نیاز به امداد بنزین سیار تهران کلیک کنید.

 

 

شماره تماس یدک کش شیراز

شماره تماس یدک کش شیراز امکانی حیاتی در مواقع اضطراری و نیاز به کمک فوری برای  جابجایی خودرو شماست. زیرا همیشه به طور ناگهانی ممکن است در موقعیت‌هایی قرار بگیرید که نیاز به یدک کش دارید، داشتن شماره تماس یدک کش شیراز می‌تواند در چنین موارد ضروری به شما کمک کند.امروزه، در شهرهای بزرگ، ما همیشه با ترافیک سنگین در ساعات مختلف روز و شب رو به رو هستیم. در برخی نقاط، ترافیک به طور مداوم در ساعات شبانه روز وجود دارد. علاوه بر این، جرثقیل‌های امداد خودرو به صورت پراکنده در جاده‌ها حاضرند.اگر یدک کش‌ها به صورت دائمی در خیابان‌ها حاضر باشند، می‌تواند تا حدود زیادی جلوی ترافیک شهری را بگیرد؛ زیرا زمان کمتری برای رسیدن به محل وقوع خرابی لازم خواهد بود. خودرویی که در مسیر، دچار نقص یا خرابی و یا حادثه می شود، باید توسط یک خودروبر یا یدک کش به سمت نزدیک ترین تعمیرگاه حمل شود . راننده ای که با خودروبر تماس می گیرد، باید از قانونی بودن فعالیت آن شرکت اطمینان داشته باشد . به این دلیل اینکه جرثقیل خودروبر شیراز، عملیاتی تخصصی می باشد و نیاز به مهارت دارد، تیم کالج بار شیراز در این زمینه تخصص کافی را کسب کرده است .

خدمات امداد شیراز شامل موارد زیر می باشد :

  • مشاوره تلفنی به درخواست های امدادی مشتریان
  • اعزام تیم امداد تعمیرات به محل جهت رفع عیوب خودروی شما
  • هماهنگی جهت انتقال خودرو در صورت عدم راه اندازی محل

برای پشتیبانی و  ارئه خدمات امداد شیراز ، می توانید با شماره یدک کش شیراز ( امداد شیراز ) تماس بگیرید . همپنین در صورت نیاز به امداد خودرو در تهران، بر روی امداد خودرو سعادت امداد کلیک کنید .

 

یدک کش شیراز

09170005750

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر