شیراز، بلوار امیرکبیر، بعد از پلیس راه بوشهر، امداد خودرو شیراز مهر
09170005750

خدمات خودرو بر در شیراز - 09170005750

 

امداد خودرو شیراز با تیم حرفه ای و کار بلد آماده ی ارائه ی خدمات امداد خودرو، حمل خودرو و خودرو بر در شیراز و سایر شهرستان های استان فارس و حتی تمام نقاط کشور از جمله کفی خودرو بر و خودرو بر کفی به صورت شبانه روزی می باشد. در صورتی که نیاز به خودرو بر پیدا کردید می توانید با شماره 09170005750 تماس حاصل نموده تا در اسرع وقت به امداد رسانی به شما عزیزان بپردازیم.

هزینه خدمات خودروبر در شیراز با توجه به نوع ماشین حمل شونده، نوع ماشین حمل کننده، هزینه سوخت خودرو بر و هزینه بیمه نامه خودروی حمل شونده برآورد می شود. اطمینان داشته باشید که خدمات خودرو بر در امداد شیراز با مناسب ترین قیمت و همراه با بیمه و بارنامه رسمی به انجام می رسد.

 

خودرو بر در شیراز

 

خودرو بر های امداد شیراز به طور مداوم بررسی می شوند تا از ایجاد هرگونه مشکل هنگام جابجایی خودرو پیشگیری شود. همچنین از اقدامات دیگری امداد شیراز در جهت جلوگیری از هر گونه حادثه ی ناگوار انجام می دهد می توان موارد زیر را نام برد:

  • برخورداری از رانندگان متخصص و با تجربه بالا
  • بررسی اتصالات جهت حمل خودرو
  • تنظیم باد لاستیک های خودروبر
  • رانندگی با آرامش و با سرعت مطمئن
  • بررسی نحوه توزیع بار در خودروبر کفی

 

خدمات خودرو بر شیراز

برای انتقال و جابجایی انواع خودرو از جمله معمولی، لوکس، لاکچری، آفرود، مسابقه ای، شاسی بلند، نیم شاسی، رالی، اسپرت، درگ، ریس می توانید با خودروبر در شیراز تماس بگیرید. همچنین در صورتی که قصد انتقال خودروی سالم یا معیوب و همچنین موتور سوخته یا در حال بازسازی را دارید نیز می توانید با ما در ارتباط باشید. لازم به ذکر ات که انتقال خودرو به هر نقطه که شما بخواهید اعم از تعمیرگاه، پیست، مرکز تعویض پلاک، شهرستان، نمایشگاه، تحویل به خریدار یا مالک و ... امکانپذیر می باشد.

 

شهرهای خودرو بر شیراز

شما می توانید خدمات خودرو بر امداد شیراز را هم به صورت خودرو بر تکی و هم خودرو بر تریلی و گروهی و همچنین برای تمام استان ها و شهرهای کشور درخواست دهید. از جمله شهرهای زیر:

خودرو بر تهران به شیراز

خودرو بر شیراز به تهران

خودرو بر اصفهان به شیراز

خودرو بر شیراز به اصفهان

خودرو بر بوشهر به شیراز

خودرو بر شیراز به بوشهر

خودرو بر لامرد به شیراز

خودرو بر شیراز به لامرد

خودرو بر عسلویه به شیراز

خودرو بر شیراز به عسلویه

خودرو بر کرج به شیراز

خودرو بر شیراز به کرج

خودروبر یزد به شیراز

خودرو بر شیراز به یزد

خودروبر اباده به شیراز

خودرو بر شیراز به اباده

خودروبر شهرضا به شیراز

خودرو بر شیراز به شهرضا

خودرو کازرون به شیراز

خودرو بر شیراز به کازرون

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر